MODLITWA O POKÓJ NA UKRAINIE I WSPARCIE DLA UCHODŹCÓW WOJENNYCH

newsweek.pl

Drodzy Parafianie,

w nawiązaniu do komunikatu Biskupa Tarnowskiego zarówno dziś w niedzielę 27 lutego jak i w środę popielcową po każdej Mszy św. będzie okazja złożenia ofiary do puszek na rzecz pomocy uchodźcom wojennym z Ukrainy. Już teraz dziękujemy za wsparcie okazane prawdziwym uchodźcom wojennym. W komunikacie Biskupa Tarnowskiego słyszeliśmy też o tym, iż środa popielcowa jest dniem modlitwy o pokój na Ukrainie. Dlatego w tej intencji będziemy także modlić się na Mszy św. o godz. 1800 połączonej z nabożeństwem do św. Józefa, a po niej obejrzymy krótki montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów naszej szkoły pt. „Modlitwa o pokój”. Widzimy, iż przyszło nam żyć w doniosłej godzinie dziejów, dlatego tym bardziej potrzebna nam modlitwa i jedność.