Remonty i inwestycje

25 kwietnia 2024 r. przystąpiliśmy do montażu windy zewnętrznej w naszym kościele.

W niedługim czasie przystąpimy do remontu zakrystii. Odnowienie zakrystii jest koniecznością, dlatego poniżej prezentujemy wizualizację nowej zakrystii.

Schody po remoncie.

W lipcu 2022 roku rozpoczęliśmy prace remontowe schodów głównych w naszym kościele.

7 kwietnia 2022 roku zamontowaliśmy tapicerkę na ławki w kościele. Dzięki tej inwestycji podczas nabożeństw siedzi się o wiele wygodniej.

4 marca 2022 roku po prawie rocznych staraniach uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie kościoła i plebanii. Dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli w załatwieniu tej arcytrudnej rzeczy.

W grudniu 2021 roku zamontowano nowe witraże w kaplicy maryjnej oraz wstawiono nowe ławki do nawy bocznej oraz kaplicy.

We wtorek 30 listopada 2021 r. zakończono prace nad wymianą oświetlenia w naszym kościele. Z pewnością bedzie teraz jasniej. Prace objęły wymianę reflektorów na chórze, reflektorów oświetlających ołtarz, ambonę, figurę św. Józefa, figurę Matki Bożej i tabernakulum oraz lampy pod chórem.

Zakończone zostały prace nad nagłośnieniem w naszym kościele. Zamontowano trzy nowe kolumny cyfrowe; wymieniono wzmacniacz, który posiada m.in. tryb procesyjny, czyli regulację głośników zewnętrznych; wymieniono system mikrofonu bezprzewodowego; zamontowano nowe mikrofony na ołtarzu i na chórze.

Rozpoczęliśmy prace nad renowacją drzwi wejściowych do naszego kościoła. Poniżej prezentujemy wejście główne w trakcie prac oraz stare i nowe drzwi do zakrystii.

Dziś tj. 4 marca 2021r. zostały zamontowane nowe organy w naszym kościele. Poniżej prezentujemy stary i nowy instrument. Wszystko to dzięki Waszym ofiarom składanym w ramach składek inwestycyjnych.

Oddano do użytku nową kancelarię parafialną. Obecnie trwają prace nad nagłośnieniem w naszym kościele. Jesteśmy w trakcie montażu głośników na zewnątrz kościoła, a w dalszej kolejności będą podejmowane czynności wewnątrz kościoła.